Technik / Specjalista ds. Reklamacji
Miejsce pracy: Goleszów, ul. Przemysłowa 17
www.qbl-systems.com

Opis stanowiska:

Praca w naszej firmie, to przede wszystkim dynamiczne otoczenie, interesujące projekty, zróżnicowany wachlarz obowiązków i wiele inspirujących wyzwań. W Departamencie Logistyki i Wsparcia Technicznego należą do nich:

  • obsługa oraz koordynacja realizacji usług serwisowych oraz zleceń reklamacyjnych
  • kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi w zakresie wsparcia technicznego oraz obsługi serwisów i reklamacji
  • bieżąca współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi jednostkami firmy
  • kontrola procesów serwisowych i reklamacyjnych – zgłaszanie rozwiązań służących ich usprawnianiu
  • realizacja usług serwisowych – napraw i przeglądów technicznych urządzeń
Wymagania:

Poszukujemy osób zaangażowanych, dla których stawianie czoła wyzwaniom jest inspirujące, a dobrze realizowane zadania przynoszą radość i satysfakcję. Szczególnie pożądanymi kwalifikacjami/cechami są:

  • zaawansowana wiedza techniczna
  • dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność koordynacji oraz optymalizacji procesów
  • komunikatywność i dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera – przede wszystkim pakietu MS Office
  • w sezonie zimowym dostępność poza standardowymi godzinami pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP G1
Co oferujemy:
  • umowę o pracę i wysokie stałe wynagrodzenie
  • premię frekwencyjną
  • wysokiej jakości narzędzia pracy w nowoczesnej siedzibie firmy
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę w młodym, przyjaznym zespole / spotkania integracyjne
  • możliwość rozwoju i poszerzania osobistych kwalifikacji