Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego. Realizujemy też projekty elektryczne i HVAC – projekty, modernizacje i instalacje. Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu. Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Technik serwisu mobilnego
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • utrzymanie ruchu urządzeń; nadzorowanie i wykonywanie przeglądów napraw urządzeń i instalacji obiektowych ( w tym: klimatyzacji, grzewczych, wentylacyjnych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych) na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, zlecanie usuwania awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisk
  • doświadczenie w przeglądach i naprawie instalacji klimatyzacji
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr1 E do 1 kV; Gr2,Gr3 – mile widziane
  • certyfikat F-Gaz
  • prawo jazdy kat. B, mobilność
  • sumienność, samodzielność, odpowiedzialność  i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenie, szkolenia, karty Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.