Technik serwisu maszyn przemysłowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Co będziesz robić?
  • Nadzorować pracę linii produkcyjnej oraz maszyn
  • Wykonywać bieżące naprawy
  • Wspierać modernizację urządzeń
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane w mechanice
  • Doświadczenie w pracy z układami hydraulicznymi i pneumatycznymi
  • Umiejętności związane z utrzymaniem ruchu i naprawą maszyn
  • Elastyczność w pracy w różnych godzinach
Co oferujemy w zamian?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy miesięczne
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Stabilna pozycja na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet dodatkowych korzyści (karta multisport, opieka medyczna, bony świąteczne)

Zobacz podobne oferty

ECOL Sp. z o.o.

śląskie / Rybnik

Pracownik utrzymania ruchu - monter

Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, konserwację oraz drobne naprawy urządzeń, wykonywanie serwisów smarowniczych, utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym, czyszczenie...

CEMEX Polska Sp. z o.o.

pomorskie / Gdynia, Przemiałownia Gdynia

Stażysta / Stażystka ds. Utrzymania Ruchu (Płatny Staż)

Twoje zadania na stanowisku: Wsparcie w nadzorowaniu prawidłowości eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych w celu zapobiegania awariom; Przeglądy maszyn i urządzeń, wsparcie w przygotowywaniu planów remontów urządzeń mechanicznych;...

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

dolnośląskie / Łęg (pow. oławski, gm. Jelcz-Laskowice), Łęg

Pracownik utrzymania ruchu

obróbka mechaniczna elementów metalowych, tworzenie odlew Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : doświadczenie zawodowe - 6 miesiecy przy obróbce mechanicznej elementów metalowych

ManpowerGroup

śląskie / Częstochowa

Młodszy Mechanik – Brygadzista

Zadania: Bezpośrednie usuwanie powstałych awarii i usterek podczas procesu produkcyjnego celem zachowania ciągłości produkcji Kontrola zużycia narzędzi i części zamiennych Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego oraz nad...