Technik serwisowy ds. urządzeń elektronicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Techniczne wsparcie i doradztwo dla klientów i działów firmy.
  • Obsługa techniczna oraz diagnostyka urządzeń elektronicznych.
  • Kwalifikacja napraw gwarancyjnych.
  • Zarządzanie zapasami magazynowymi.
  • Współpraca przy tworzeniu i aktualizacji ofert komercyjnych.
Wymagania
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.
  • Podstawowa znajomość angielskiego.
  • Wykształcenie techniczne lub techniczne studia w toku.
  • Doświadczenie w diagnostyce i naprawach sprzętu elektronicznego.
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV oraz znajomość systemów smart home (np. TUYA, eWeLink, Home Assistant).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności plus premie.
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji i wpływ na rozwój firmy.
  • Elastyczność formy zatrudnienia: pełny lub część etatu.