Międzynarodowa Agencja Pracy Quality Welding Services poszukuje lakierników do pracy w Niemczech.

Quality Welding Services to agencja pracy tymczasowej, bazująca na prawie 20-letnim doświadczeniu naszych ekspertów w branży produkcyjnej i spawalniczej. Nasze usługi dedykujemy każdemu, w Polsce i za granicą, jak Niemcy, Austria i Holandia, którym zależy na ciągłym podnoszeniu swojej konkurencyjności w środowisku biznesowym i zawodowym.

Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianego doradztwa personalnego oraz delegowania pracowników za granicę, dostosowany do aktualnych trendów rynkowych. Cechuje nas innowacyjność oraz indywidualne i nieszablonowe podejście do stojących przed nami wyzwań. Często korzystamy z autorskich modeli współpracy, nie stosowanych wcześniej na rynku europejskim i mamy pozytywną rekomendację radców prawnych specjalizujących się w delegowaniu pracowników. W naszych relacjach z klientami i pracownikami stawiamy na uczciwe partnerstwo i zaangażowanie. Szczególną uwagę przywiązujemy do wysokiej jakości naszych usług, których świadczenie zawsze oparte jest na obowiązujących przepisach prawa krajowego i unijnego.

Quality Welding Services to firma zatrudniająca wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników, dla których praca jest pasją, a każdy klient nowym wyzwaniem!
Technik Lakierowania Przemysłowego / Samochodowego
Miejsce pracy: Niemcy
Zakres wymagań:
  • Posiadanie doświadczenia w lakierowaniu elementów pojazdów, urządzeń lub konstrukcji stalowych.
Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 14 euro netto na godzinę.
  • Rodzaj umowy: Dwie opcje - kontrakt na dwa lata zgodnie z przepisami niemieckimi lub polskimi.
  • Zakwaterowanie: Zapewnione bez dodatkowych kosztów.
  • Regularność płatności: Wynagrodzenie wypłacane regularnie, najpóźniej do 10. dnia każdego miesiąca.

Zobacz podobne oferty

TNS Sp. z o.o.

Lakiernik – Pomocnik lakiernika

Miejsce pracy: Niemcy OPIS STANOWISKA: malowanie natryskowe pistoletem; poprawki malarskie – kontenery na ciągniki siodłowe; prace przygotowawcze przed malowaniem – czyszczenie, szpachlowanie, oklejanie; wykonywanie napraw powłok...

Societas Personaldienstleistungen

Lakiernik przemysłowy

Wymagania: Doświadczenie na w/w stanowisku, Prawo jazdy kat. B + samochód, Język niemiecki min. A2. Warunki pracy: Praca od poniedziałku do piątku, Gotowość do pracy zmianowej, Możliwość nadgodzin i pracy w soboty. Obowiązki:...

Quality Welding Services

Lakiernik przemysłowy / samochodowy

Wymagania: Doświadczenie w lakierowanie części samochodowych, maszyn lub konstrukcji stalowych

Operator lakierowania natryskowego / proszkowego

Zadania: Prace przygotowawcze pod lakierowanie: szpachlowanie, obklejanie, szlifowanie, Lakierowanie techniką natryskową, Airless lub proszkową. Kwalifikacje: Doświadczenie na podobnym stanowisku, Prawo jazdy kat. B i dostęp do samochodu,...