Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik instalator
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0937
OBOWIĄZKI:
wykonywanie tras kablowych, wykonywanie okablowania, montaż urządzeń AV, uruchamianie urządzeń AV, zapoznawanie się z dokumentacją instalowanych urządzeń, zapoznawanie się z dokumentacją projektową, pogłębianie wiedzy technicznej.Praca na umowę o pracę lub umowę zlecenie (do wyboru).Praca w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 1/2 etatu.Praca na terenie Zabrza i w miejscach realizacji zleceń na terenie Polski.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, podstawowa wiedza w zakresie elektryki i elektrotechniki, umiejętność czytania dokumentacji projektowej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, gotowość do wyjazdów, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia SEP lub uprawnienia na zwyżkę, mile widziane doświadczenie w instalacji systemów Audio Video.

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu