Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Technik - instalator (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0942
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: elektronika, elektryka, informatyka


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

lubelskie / Puławy

Instalator monter teletechniki

montaż i konfiguracja kamer monitoringu, wideodomofonów, kontroli dostępu, infrastruktury sieciowej, systemów alarmowych Wymagania konieczne: Zawód: Pozostali monterzy linii elektrycznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie:...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie / Zabrze

Instalator sieci wod-kan

Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnejMiejsce wykonywania pracy - Zabrze.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane Uprawnienia: monter instalacji wodno kanalizacyjnej...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie / Piekary Śląskie

Pracownik instalacyjno-budowlany

prace instalatorskie oraz ogólnobudowlane, praca na terenie woj. śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: umiejętności ogólnobudowlane, ślusarskie, spawanie

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

opolskie / Kędzierzyn-Koźle

Pomocnik instalatora

Montaż instalacji sanitarnych, montaż na terenie hal produkcyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Praca pon.-pt. 7-15

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów