Pracownik Porządkowo - Techniczny
Lokalizacja: Katowice, ul. Szopienicka 65

Praca w Szpitalu Mavit ul. Szopienicka 65, Katowice.

Twoje zadania:
  • Wykonywanie prac porządkowych wokół budynku przedsiębiorstwa.
  • Pielęgnowanie zieleni – cięcie żywopłotów, podlewanie i nawożenie roślin, zabezpieczanie krzewów przed mrozem.
  • Obsługę i konserwację sprzętu technicznego wykorzystywanego do utrzymywania porządku oraz pielęgnacji trawników, drzew i krzewów.
  • Wykonywanie prostych napraw instalacji kanalizacyjnej.
  • Dbanie o odśnieżanie ciągów komunikacyjnych i parkingu w okresie zimowym.
  • Segregację odpadów.
  • Rozwożenie dostaw na terenie obiektu.
  • Drobne prace konserwacyjne na terenie obiektu.
  • Rozładowywanie dostaw.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie techniczne.
  • Zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka".
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Empatia i pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
  • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie i Twoich bliskich m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka.
  • Stabilne miejsce pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie.