Ogłoszenie numer: 9249431, z dnia 2024-09-20

Klient portalu Praca.pl

Generalny wykonawca zatrudni na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zatrudnienie w Dziale usuwania wad i usterek mieszkań.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracach malarskich.
  • Tynkowanie, szpachlowanie.
  • Wymiana i naprawa gresu i glazury.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań
  • Dbania o porządek i bezpieczeństwo na placu budowy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy