Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży automotive, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:Pracownik montażu - bez doświadczenia

Poszukujemy osób bez doświadczenia na stanowisko pracownika produkcji. Praca na zakładzie specjalizującym się w produkcji silników spalinowych do samochodów. Osoba pełniąca tę funkcję będzie odpowiedzialna za przygotowanie komponentów, czynności montażowe w linii produkcyjnej, układanie części na linię produkcyjną zgodnie z instrukcjami. Kontrola części pod kątem ewentualnych wad według katalogu błędów.
Pracownik montażu - bez doświadczenia
Miejsce pracy: Polkowice
Zadania:
  • Montaż - praca przy linii
  • Kontrola jakości
  • Przestrzeganie zasad FIFO
  • Przygotowanie materiałów do produkcji
  • Raportowanie wyników pracy
Wymagania:
  • Zdolności manualne, dbałość o szczegóły
  • Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowym i manualnych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do pracy od zaraz
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie, stawka podstawowa plus premie.