Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach
Pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Słubice
Numer: StPr/24/0151
OBOWIĄZKI:
pomocnik mechanika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Słubice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

zachodniopomorskie / Charzyno

Mechanik pojazdów samochodowych

wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCI

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Pile

wielkopolskie / Kosztowo

Mechanik pojazdów samochodowych

Nauka w zakresie: naprawy pojazdów, diagnostyki, konserwaci, wymiany części, oleju i sprzętu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykształcenie minimum podstawowe

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

wielkopolskie / Wysocko Wielkie

Mechanik / konserwator urządzeń dźwignicowych

naprawa i konserwacja podestów mechanicznych Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

warmińsko-mazurskie / Gołdap

Mechanik pojazdów samochodowych

Pomoc przy diagnozowaniu usterek w pojazdach, pomoc w przeprowadzaniu napraw, porządkowanie narzędzi. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów