Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pomocnik mechanika samochodowego
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/24/1284
OBOWIĄZKI:
diagnoza samochodu pod względem usterek, wymiana płynów eksploatacyjnych, wymiana opon(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Biała Podlaska


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

śląskie / Cieszyn

Mechanik pojazdów samochodowych

naprawa pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Oferta w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego, skierowana do osób bezrobotnych w wieku powyżej 30 r.ż. zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie...

Aplikuj

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

mazowieckie / Warszawa

Mechanik pojazdów samochodowych

Przyjmowanie samochodów do przeglądu lub naprawy,usterek oraz sprawdzenie za pomocą urządzeń diagnostycznych Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik samochodów osobowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wymagania : zasadnicze...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów