Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Pomocnik mechanika samochodowego (może być do przyuczenia)
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/24/0836
OBOWIĄZKI:
- praca w zespole;- pomoc przy naprawie zawieszenia samochodów dostawczych, ciężarowych;- demontaż, montaż resorów, naprawa, regeneracja tulejek, montaż poduszek pneumatycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: chęci do pracy i przyuczenia
Uprawnienia: brak nałogów

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie