Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pomocnik instalatora
Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Numer: StPr/24/1037
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji sanitarnych, montaż na terenie hal produkcyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Praca pon.-pt. 7-15

Miejsce pracy:

Kędzierzyn-Koźle


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie / Poznań

Instalator systemów telewizji przemysłowej

montażokablowania sygnałowego i zasilającego, praca w sieciach informatycznych, konfiguracja urządzeń w systemach niskoprądowych, praca na wysokości pow. 3m; Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: obsługa sieci...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie / Poznań

Instalator

pełna odpowiedzialność za instalowanie układów wentylacyjnych, pomp na halach i magazynach oraz wgrywanie programów instalacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Język: polski, w mowie - B2 - wyższy...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

dolnośląskie / Złotoryja

Instalator

przegląd instalacji wodno-kanalizacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie / Zabrze

Technik instalator

wykonywanie tras kablowych, wykonywanie okablowania, montaż urządzeń AV, uruchamianie urządzeń AV, zapoznawanie się z dokumentacją instalowanych urządzeń, zapoznawanie się z dokumentacją projektową, pogłębianie wiedzy technicznej.Praca...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów