Operator Spawania Konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją.
  • Spawanie spoin szczepnych.
  • Obsługa suwnicy.
  • Kontrola jakości surowców i gotowych produktów.
  • Optymalizacja zasobów i narzędzi.
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w przemyśle stalowym.
  • Certyfikat EN ISO 9606-1:2013.
  • Minimum zawodowe wykształcenie.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Dokładność, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna).
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.
  • Wsparcie transportowe dla osób dojeżdżających.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Przyjazna atmosfera pracy.