Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Miejsce pracy: Stobierna
Numer: StPr/24/0550
OBOWIĄZKI:
Oferta pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Kolbuszowa. Montowanie sieci wodociągowej. Montowanie sieci kanalizacyjnej, sanitanej i deszczowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Stobierna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

mazowieckie / Siedlce

Monter wiązek kablowych

Zarabianie wtyczek, okablowywanie szaf i tablic oraz montaż wiązek kablowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziany staż pracy, zaangażowanie, sumienność, zdolności manualne....

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

mazowieckie / Płock

Monter rurociągu

Prowadzenie prac montażowych rurociągu.Miejsce wykonywania pracy: Płock województwo mazowieckie (pracodawca zapewnia zakwaterowanie) Wymagania konieczne: Zawód: Monter rurociągów przemysłowych (wymagany staż - lata: 2) Wymagania inne:...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

mazowieckie / Mława

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

montaż, naprawa, konserwacja instalacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: doświadczenie zawodowe mile widziane

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

małopolskie / Roczyny

Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Przygotowywanie procesu montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie pomocniczych robót budowlanych związanych z montażem instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów