Ogłoszenie numer: 9195268, z dnia 2024-08-28

Zatrudnię na stanowisko:

Monter paneli fotowoltaicznych z uprawnieniami

Miejsce pracy: Francja

 

Opis stanowiska

  • montaż paneli fotowoltaicznych.

Wymagania

  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • aktualne uprawnienia/certyfikat instalatora

Mile widziane:

  • uprawnienia na podesty ruchome przejezdne

Oferujemy

  • atrakcyjne stabilne, warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • niezbędne narzędzia,
  • zatrudnienie w firmie o solidnej pozycji na rynku,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny dojazd na budowę i powrót.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

mazowieckie / Pruszków

Monter stelaży fotowoltaicznych

Zadania: montaż kompozytowych stelaży fotowoltaicznych wsparcie monterów PV dbanie o bezpieczeństwo i prawidłową organizację pracy Wymagania: prawo jazdy kat. B znajomość branży fotowoltaicznej mile widziana dyspozycyjność pracowitość...

Aplikuj

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

mazowieckie / Pruszków

Monter stelaży fotowoltaicznych

Zadania: montaż kompozytowych stelaży fotowoltaicznych wsparcie monterów PV dbanie o bezpieczeństwo i prawidłową organizację pracy Wymagania: prawo jazdy kat. B znajomość branży fotowoltaicznej mile widziana dyspozycyjność pracowitość...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów