Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Monter palet drewnianych
Miejsce pracy: Rudzienko
Numer: StPr/24/0621
OBOWIĄZKI:
Montaż palet drewnianych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: PD) punktualność
Uprawnienia: PD) osoba sumienna, dokładna, uczciwa, odpowiedzialna
Uprawnienia: PD) umiejętności manualne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rudzienko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

dolnośląskie / Buczyna

Monter sieci i instalacji sanitarnych

Montaż sieci sanitarnych przy budowie dróg, domów, osiedli, kierowanie samochodem. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Samodzielność, sumienność.

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

mazowieckie / Pruszków

Monter biżuterii

- precyzyjne składanie elementów biżuterii zgodnie z projektami- obsługa narzędzi jubilerskich- lutowanie i spawanie- nawiązywanie na ramkiDEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO STAŻU: umowa o pracę na min. 3 m-ce (min.1/2 etatu)GODZINY STAŻU:...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

mazowieckie / Pruszków

Monter biżuterii

- składanie elementów biżuterii według przygotowanych projektów i instrukcji;- precyzyjne wklejanie kryształków do opraw biżuteryjnych;- kontrola jakościDEKLARACJA ZATRUDNIENIA PO STAŻU: umowa o pracę na min. 3 m-ce (min.1/2 etatu)GODZINY...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

mazowieckie / Grójec

Monter urządzeń grzewczych/elektryk

Czynny udział w technicznym zabezpieczeniu ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych w ciepłowni i węzłach cieplnych , obsługa urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów