Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Monter mebli
Miejsce pracy: Służewo
Numer: StPr/24/0607
OBOWIĄZKI:
Montaż i składanie mebli
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Służewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

kujawsko-pomorskie / Toruń

Monter zabudowy

montaż elementów według instrukcji, skręcanie aluminiowych/metalowych stelaży, przedprodukcja zabudowy, praca z elektronarzędziami Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

dolnośląskie / Gryfów Śląski

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Montaż i wymiana wodomierzy. Okresowe sprawdzanie hydrantów. Konserwacja zbiorników wody czystej. Usuwanie awarii w sieci wodociągowej. Montaż i wymiana pomp głebinowych. Uszczelnianie studzienek kanalizacyjnych. Usuwanie awarii w sieci...

Aplikuj

Miejski Urząd Pracy w Płocku

mazowieckie / Płock

Monter rusztowań

Montaż demontaż rusztowań. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: umiejętności: montażysta rusztowań budowlano-montażowych metalowych

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

lubuskie / Wschowa

Monter / konserwator urządzeń przeciwpożarowych

zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów