Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
Monter mebli
Miejsce pracy: Ożarów
Numer: StPr/24/0597
OBOWIĄZKI:
Montowanie mebli, mierzenie pomieszczeń, kompletowanie elementów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ożarów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

mazowieckie / Żabokliki

Monter w obszarze elektrycznym

Montaż wiązek kablowych, montaż szaf elektrycznych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: dokładność, sumienność, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku. Oferta pracy skierowana do osób...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

mazowieckie / Warszawa

Monter izolacji

Wykonywanie dociepleń budowlanych- styropian i wełna- nowe i stare inwestycje.Zakwaterowanie i zapewnienie transportu do pracy i powrotu do kwatery po stronie pracodawcy.Wysokość stawki wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie / Marki

Monter telekomunikacyjny

Praca przy budowie sieci teletechnicznych, w tym światłowodowych, głównie na terenie Warszawy i okolic. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

mazowieckie / Zielonka

Monter mebli

Montowanie mebli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów