Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku
Monter mebli
Miejsce pracy: Kańczuga
Numer: StPr/24/1076
OBOWIĄZKI:
Produkcja, montaż mebli na wymiar. Przygotowanie maszyny i materiału do pracy. Istnieje możliwość przyuczenienia do zawodu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: prawo jazdy B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kańczuga


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 6 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przeworsku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

kujawsko-pomorskie / Toruń

Power monter klimatyzacji i pomp ciepła

praca wyjazdowa na terenie Polski: montaż klimatyzacji oraz pomp ciepła, prace serwisowe przy w/w urzadzeniach, naprawa i konserwacja instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych Wymagania konieczne: Zawód: Monter / konserwator instalacji...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie / Lipsko

Monter stolarki budowlanej

Montowanie stolarki budowlanej: okien, drzwi, bram, rolet, plis. Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie / Lipsko

Monter ociepleń budynków

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

kujawsko-pomorskie / Strzelno

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Przeprowadzenie kontroli , szczelności, drożności instalacji sanitarnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów