Firmę R11 Automation tworzy grupa specjalistów działających w branży od ponad 10 lat. Specjalizujemy się głównie w instalacjach elektrycznych, montażu oraz programowaniu sterowników PLC.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wyposażeniu jesteśmy w stanie świadczyć usługi w każdym zakątku świata. Nasze motto to profesjonalizm, jakość, efektywność oraz terminowość.

Praca odbywa się w trybie 3 tygodnie wyjazdu i 1 tydzień w domu. Możliwość indywidualnego dopracowania zjazdów oraz dłuższego pobytu na projekcie co będzie skutkować wyższym wynagrodzeniem. Zapewniamy nocleg oraz przejazd.
Monter / Instalator systemów powietrza i wody
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Monachium
Twój zakres obowiązków:
  • Montaż elementów hydrauliki i powietrza zgodnie z dokumentacją
  • Instalacja rurek oraz węży zgodnie z schematem
  • Praca na stalowych rurach o średnicy do 30 mm (wyginanie, dopasowywanie)
  • Obsługa wymaganych w procesie instalacji maszyn (giętarek, automatycznych pił do cięcia)
Nasze wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Podstawowa wiedza dotycząca instalacji systemów FESTO, SMC
  • Solidność i odpowiedzialność w działaniu
  • Gotowość do podróży służbowych do Niemiec w systemie 3 tygodnie w delegacji, 1 tydzień w Polsce
Nasza oferta:
  • Wynagrodzenie: UoP: 9 000 - 10 500 zł netto za 3 tygodnie pracy
  • Polska umowa o pracę
  • Opłacamy komfortowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • System pracy: 3 tygodnie na projekcie, 1 tydzień w domu (możliwość indywidualnego dostosowania zjazdów i dłuższego pobytu na projekcie)
  • Zapewniamy transport: auto i karta flotowa
  • Praca w międzynarodowym środowisku, które ma wpływ na rozwój kariery zawodowej
  • Pełne wyposażenie służbowe dotyczące stanowiska pracy
  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich ludzi w R11 Automation
  • Pakiet ubezpieczenia OC i NNW

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.