Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Monter hal namiotowych
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/24/0515
OBOWIĄZKI:
Praca przy montażu hal namiotowych, praca w delegacji - Polska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Trenkwalder

dolnośląskie / Złotoryja

Monter (m/k)

Obowiązki: konserwacja, wymiana oraz ewentualne naprawy kontenerów, montaże kontenerów w moduły, wykonywanie różnego typu instalacji (instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, centralne ogrzewanie), montaż instalacji i urządzeń...

Aplikuj

RALCO TECHNIC SP Z O O

mazowieckie / Warszawa

Monter urządzeń chłodniczych

Zakres obowiązków: mechaniczny montaż urządzeń chłodniczych montaż instalacji chłodniczej (lutowanie miedzi) i elektrycznej utrzymywanie porządku miejsca pracy inne zadania związane z realizacją montaży instalacji chłodniczych...

Aplikuj

Miejski Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie / Kielce

Monter konstrukcji aluminiowych

w/g potrzeb Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: dobry stan zdrowia

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

opolskie / Krapkowice

Pomocnik montera rusztowań

Pomoc w montażu i demontażu rusztowań na inwestycjach obsługiwanych przez przedsiębiorstwo, transport materiału.Projekty realizowane przez przedsiębiorstwo na terenie Polski. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów