Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu
Mechanik
Miejsce pracy: Zwoleń
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
remonty maszyn i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zwoleń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zwoleniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Wendre Poland Sp. z o.o.

lubuskie / Kostrzyn nad Odrą

Mechanik maszyn szwalniczych

Twój zakres obowiązków Dbałość o dobry stan techniczny maszyn szwalniczych Zadania związane z bieżącymi naprawami, regulacjami, remontami i modernizacją maszyn oraz urządzeń Usuwanie usterek technicznych Wykonywanie przeglądów...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

zachodniopomorskie / Charzyno

Mechanik pojazdów samochodowych

wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne Wymagania inne: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCI

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Pile

wielkopolskie / Kosztowo

Mechanik pojazdów samochodowych

Nauka w zakresie: naprawy pojazdów, diagnostyki, konserwaci, wymiany części, oleju i sprzętu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykształcenie minimum podstawowe

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

wielkopolskie / Wysocko Wielkie

Mechanik / konserwator urządzeń dźwignicowych

naprawa i konserwacja podestów mechanicznych Wymagania inne:

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów