Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
Mechanik samochodów osobowych
Miejsce pracy: Łódź
Numer: StPr/24/3569
OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie i usuwanie usterek- serwisowanie zakupionych pojazdów - ocena stanu technicznego pojazdów- naprawy mechaniczne samochodów osobowych- diagnozowanie usterek elektryczno-elektronicznych- wykonywanie kompleksowych napraw zakupionych samochodów- praca na terenie Polski i UE w celu diagnozowania i naprawy zakupionych pojazdów- praca w dni wolne- umowa o pracę na czas określony: 3 lata
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

umiejętność diagnozowania i usuwania usterek w kupowanych samochodach umiejętność oceny stanu technicznego pojazdów kupowanych pojazdówumiejętność wykonywania napraw mechanicznych pojazdów

Miejsce pracy:

Łódź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi