Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Mechanik samochodów dostawczych
Miejsce pracy: Wilkowice (pow. leszczyński, gm. Lipno), Wilkowice
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
Naprawa samochodów dostawczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne


Wymagania inne:

umiejętność naprawy samochodów

Miejsce pracy:

Wilkowice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

mazowieckie / Chrcynno

Pomocnik mechanika

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

pomorskie / Rumia

Mechanik/ piaskarz

Naprawa samochodów, konserwacja samochodów, wymiana podzespołów eksploatacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechanik pojazdów samochodowych Uprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: umiejętność...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie / Łódź

Mechanik samochodów osobowych

- diagnozowanie i usuwanie usterek- serwisowanie zakupionych pojazdów - ocena stanu technicznego pojazdów- naprawy mechaniczne samochodów osobowych- diagnozowanie usterek elektryczno-elektronicznych- wykonywanie kompleksowych napraw zakupionych...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

małopolskie / Bochnia

Mechanik samochodów osobowych

demontaż opon i części samochodowych, osuszanie samochodów z płynów Wymagania inne: Wymagana znajomość budowy pojazdów oraz ich rozbiórka. Mile widziane doświadczenie na stanowisku mechanika pojazdów min 6 miesięcy.

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów