Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Chojna
Numer: StPr/24/0350
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie pojazdów do przeglądu lub naprawy oraz sporządzanie protokołów przyjęcia; sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych (z wykorzystaniem przystawki do stołu probierczego sprawdzanie wtryskiwaczy - test, plan; weryfikowanie stanu zużycia wtryskiwacza i jego naprawa; przeprowadzanie kodowania wtryskiwaczy wszystkich typów); ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów; dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu; sprawdzanie i ustawiane zbieżności kół pojazdu; kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu; wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych; mycie oraz czyszczenie części i podzespołów; dorabianie i dopasowywanie części nieznormalizowanych; organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chojna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie