Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Świnoujście
Numer: StPr/24/0539
OBOWIĄZKI:
naprawa pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: naprawa samochodu


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świnoujście


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 950 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

lubelskie / Zalesie (pow. bialski, gm. Zalesie), Zalesie

Mechanik maszyn budowlanych

organizowanie stanowiska pracy w tym przestrzeganie zasad BHP, wykonywanie przeglądów i oceny stanu technicznego maszyny, określenie zakresu awarii, wymiana zużytych części(godz. pracy 8:00-16:00) Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa i wymiana podzespołów i części zamiennych zawieszenia, układu hanulcowego, wydechowego, wymiana płynów ekspolatacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Aplikuj

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

łódzkie / Stryków

Mechanik

Zadania naprawy mechaniczne i serwisowanie maszyn i urządzeń budowlanych Wymagania doświadczenie min. 5 lat w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń budowlanych czytanie dokumentacji technicznych uprawnienia spawalnicze prawo jazdy kat. B...

Aplikuj

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

wielkopolskie / Poznań

Mechanik

Zakres zadań podstawowych: demontaż, naprawa i montaż podzespołów i układów mechanicznych w remontowanych pojazdach gąsienicowych i kołowych; współpraca z innymi działami (kontrola jakości, inżynierowie produkcji). Wymagania:...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów