Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1279
OBOWIĄZKI:
Naprawa pojazdów samochodowychJedna zmiana 7-15 pn-ptOferta pracy dla osoby do 30r.ż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe ale wymagane doświadczenie zawodowe kierunkowe, sumienność, pracowitość.

Miejsce pracy:

Elbląg


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Emtor Spółka z o.o.

pomorskie / Słupsk

Mechanik

Oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie na stanowisko technika serwisu - praca mobilna. Główne zadania na stanowisku: Dokonywanie diagnoz oraz awaryjnych i bieżących napraw urządzeń Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i...

Aplikuj

CTL Service

pomorskie / Gdynia

Mechanik warsztatowy

Opis stanowiska: wykonywanie przeglądów, diagnostyki oraz napraw maszyn i urządzeń kolejowych; usuwanie nieprawidłowości w działaniu sprzętu pomocniczego. Nasze wymagania: doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z mechaniką oraz...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

wielkopolskie / Gniezno

Mechanik pojazdów samochodowych

ustawianie geometrii i zbieżności kół w samochodach Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie na stan. mechanika poj. samochodowych lub praktyka

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

śląskie / Jastrzębie-Zdrój

Mechanik pojazdów samochodowych

Naprawa i wymiana podzespołów i części zamiennych zawieszenia, układu hanulcowego, wydechowego, wymiana płynów ekspolatacyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów