Blattin Polska Sp. z o.o. znany i ceniony producent pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce w związku z dynamicznym rozwojem działu WOZÓW PASZOWYCH poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Koordynator serwisu działu Blattin Technika
Miejsce pracy: Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka
Nr ref.: 4/2024
WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie o profilu samochodowym (budowa maszyn),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,
  • biegła znajomość obsługi komputera i obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
  • wysokie umiejętności organizacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • koordynowanie prac zespołu mechaników,
  • nadzorowanie realizacji zleceń serwisowych,
  • kontrola wykonywania założonych celów serwisowych, na poziomie ilościowym i jakościowym,
  • nadzór nad jakością i terminowością napraw,
  • współpraca serwisowo/magazynowa z producentem maszyn.
GWARANTUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym,
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju osobistego,
  • prywatna opieka medyczna obejmująca Pracownika i jego Rodzinę oraz pakiet socjalny, kartę lunchową.

Benefity:

  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą i świadczenia świąteczne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna Opieka Medyczna dla Pracownika i jego Rodziny
Prosimy o wpisanie numeru referencyjnego oferty pracy oraz następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.Pełna treść Klauzuli informacyjnej https://blattin.pl/kariera/Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.