Kierownik Warsztatu
Miejsce pracy: Krzepielów, Ciepielówek
TO OFERUJEMY:
  • Praca w stabilnej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się organizacji
  • Umowa o pracę na pełny etat na stanowisku kierownika
  • Konkurencyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premia uzależniona od wyników pracy i osiąganych celów
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Benefity pracownicze
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Zarządzanie warsztatem i podległym personelem oraz organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • Zapewnienie terminowego i profesjonalnego wykonania napraw/serwisów/przeglądów
  • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu i narzędzi w warsztacie
  • Zapewnienie przestrzegania norm i procedur bezpieczeństwa pracy w warsztacie
  • Przechowywanie dokumentacji technicznej sprzętów
  • Współpraca z dostawcami materiałów
  • Sporządzanie codziennych raportów z realizacji zleceń oraz planowanie i kontrola kosztów związanych z działalnością warsztatu
OBLIGATORYJNE KWALIFIKACJE
  • Doświadczenie w zarządzaniu warsztatem i zespołem – min. 2 lata
  • Umiejętność obsługi sprzętu i narzędzi warsztatowych
  • Znajomość mechaniki i budowy maszyn oraz ślusarstwa
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętności delegowania zadań oraz monitorowania ich realizacji
  • Wykształcenie min. Średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
SYSTEM BENEFITÓW PRACOWNICZYCH
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów