Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Instalator systemów telewizji przemysłowej
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/3053
OBOWIĄZKI:
montażokablowania sygnałowego i zasilającego, praca w sieciach informatycznych, konfiguracja urządzeń w systemach niskoprądowych, praca na wysokości pow. 3m;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa sieci LAN
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność posługiwania się narzędziami, umiejętności montażowe

Wymagania inne:

doświadczenie przy pracy w instalacjach niskoprądowych

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu