Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Instalator systemów fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Płochocin
Numer: StPr/24/0552
OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji fotowoltaicznych na dachach (praca na wysokości).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

obsługa urządzeń elektrycznych do montażu konstrukcji,uprawnienia SEP oraz UDT mile widzianedoświadczenie przy montażu instalacji fotowoltaicznych - 1 rok

Miejsce pracy:

Płochocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego