Instalator - Serwisant systemów alarmowych
Miejsce pracy: Warszawa

Ochrona Juwentus – to firma, która od ponad 30 lat działa stabilnie na polskim rynku w branży ochrony i bezpieczeństwa. Z myślą o naszych klientach i pracownikach, cały czas się rozwijamy, dlatego do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko Instalator/ Serwisant systemów alarmowych.

Zadania przed Tobą:
  • montaż systemów zabezpieczeń elektronicznych
  • serwis, przeglądy i konserwacje systemów
Kogo poszukujemy:
  • osób z doświadczeniem w branży elektrycznej, instalacyjnej lub budowlanej
  • osób zaangażowanych i odpowiedzialnych
  • osób dokładnych i dbających o wysoką jakość wykonywanej pracy
  • osób z czynnym prawem jazdy kat. B
  • osób z uprawnieniami elektrycznymi i wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego.
Co oferujemy:
  • stabilną pracę w dużej firmie
  • wynagrodzenie od 5500 zł netto w zależności od doświadczenia plus prowizja od wykonanych prac
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy, komputer i narzędzia
  • instalatorskie
  • pakiet opieki medycznej​
Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.