Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Elektryk
Miejsce pracy: Malbork
Numer: StPr/24/0615
OBOWIĄZKI:
Układanie instalacji elektrycznej na placu budowy, w obiektach zabytkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Malbork


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Apleona Polska sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Technik Elektryk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Przeprowadzanie razem z zespołem przeglądów elektrycznych tj. przeglądy transformatorów, rozdzielni średniego i wysokiego napięcia, strefowych rozdzielni elektrycznych, Praktyczna...

Aplikuj

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

dolnośląskie / Nowa Ruda

Pomocnik elektryka

Naprawy, przeglądy oraz konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych;Montaż tras kablowych, okablowania elektrycznego i teletechnicznego, opraw oświetleniowych, instalacji odgromowych, instalacji siłowych oraz instalacji awaryjnychInne...

Aplikuj

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

pomorskie / Kowale

Elektryk

Zadania naprawa i serwis instalacji elektrycznej pomiary elektryczne zapleczy kontenerowych montaż zapleczy kontenerowych serwisy / naprawy kontenerów Wymagania prawo jazdy kat. B dyspozycyjność uprawnienie energetyczne obsługa elektronarzędzi

Aplikuj

STRABAG BMTI Sp. z o.o.

podlaskie / Białystok

Elektryk

Zadania montaże oraz demontaże wytwórni mas bitumicznych; serwisowanie, naprawy oraz modernizacja wytwórni; stały nadzór nad utrzymaniem w ruchu oraz usprawnieniem pracy wytwórni. Wymagania wykształcenie kierunkowe; uprawnienia zawodowe;...

Aplikuj

Copyright © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone Kierownik serwisu - oferty pracy dla fachowców i specjalistów