Kelvion Sp. z o.o. w Opolu poszukuje Elektromontera – Praca od zaraz

Elektromonter
Miejsce pracy: Zimna Wódka
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z elektryką lub elektromontażem (min. 1 rok),
  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 2 zmianowym
  • Wykształcenia kierunkowego lub technicznego (w przypadku braku doświadczenia zawodowego),
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych,
  • Zdolność pracy na wysokości,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV gr. E
Zadania:
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż okablowania
  • Montaż instalacji p/poż
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • System premiowy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport
  • Dofinansowanie posiłków na wewnątrzzakładowej stołówce
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie