Ogłoszenie numer: 9214507, z dnia 2024-09-09

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o.  zatrudni osobę na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Prace budowlane remontowe i eksploatacyjne na sieci i urządzeniach nN
  • Usuwanie zakłóceń i awarii na urządzeniach elektroenergetycznych
Mile widziane:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/ średnie techniczne o profilu elektrycznym lub elektronicznym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia
  • Pracę na terenie Wrocławia
  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Szkolenia oraz kursy