Więcej na: www.properguard.com.pl

Asystent technika systemów zabezpieczeń
Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
  • montaż systemów zabezpieczeń /systemy alarmowe, pożarowe, monitoring, kontrola dostępu/
  • wykonywanie napraw, przeglądów systemów zabezpieczeń
  • sporządzanie odpowiedniej dokumentacji /protokoły z czynności/
Wymagania:
  • wykształcenie elektryczne
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • zdolności manualne, dokładność
  • obsługa elektronarzędzi
  • dyspozycyjność
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • praca na wysokości pow.3m
  • mile widziane uprawnienia na podnośniki, uprawnienia SEP.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia; pełny etat (praca od poniedziałku do piątku)
  • wynagrodzenie od 4.000zł netto + premie serwisowe
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach
  • wsparcie zespołu